Acil Durum Tatbikatları

YANGIN SÖNDÜRME VE TAHLİYE TATBİKATLARI

28681 sayılı İşyerlerinde Acil Durumlar Hakkında Yönetmeliğin 13. Maddesi gereği; tüm işyerlerinde; hazırlanan acil durum planının uygulama adımlarının düzenli olarak takip edilebilmesi ve uygulanabilirliğinden emin olmak için işyerlerinde yılda en az bir defa olmak üzere tahliye ve yangın söndürme tatbikat yapılması gerekmektedir.
Yine aynı yönetmelik gereğince gerçekleştirilen tatbikatların tarihi, görülen eksiklikler ve bu eksiklikler doğrultusunda yapılacak düzenlemeleri içeren tatbikat raporunun hazırlanması gerekmektedir.

UZMED OSGB İstanbul Avrupa Yakasında Arnavutköy, Esenyurt, Hadımköy, Sultangazi, Gaziosmanpaşa, Beylikdüzü, Avcılar, Büyükçekmece, Silivri ilçelerinde acil durum eğitimleri, yangın söndürme tatbikatları ve acil durum eylem planları hizmetleri vermektedir.

UZMED OSGB, acil durumlar konusunda eğitici eğitmenlik belgesine sahip eğitimcileri ile hem tüm çalışanlarınıza hem de sadece acil durum ekiplerinde görevli personelinize teorik ve uygulamalı olarak eğitimlerin verilmesini sağlamaktadır. İşyerindeki çalışanların tahliye süresi ve acil durum ekiplerinin koordinasyonu gibi birçok konunun değerlendirildiği ve tatbikat sırasında çekilen resimlerin kullanıldığı kapsamlı ve aydınlatıcı tatbikat raporu hazırlanıp sizlere en kısa sürede teslim ediyoruz.

İlgili Yönetmelikler;
İşyerlerinde Acil Durumlar Hakkında Yönetmelik
Acil Durum Tatbikatları